مهمترین عناوین روز

تهران - حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه در احکام جداگانه‌ای علی القاصی مهر را به سمت رئیس کل دادگستری تهران و علی صالحی را به عنوان دادستان تهران منصوب کرد.

تهران - دانشمند شهید محسن فخری زاده از جمله مجاهدان انقلاب بود که ترجیح داد تا گمنام بماند و به جای کسب شهرت و مقام، متعهدانه در راه پیشرفت علمی ایران اسلامی به‌ویژه در عرصه‌های دفاعی گام بردارد.
تهران - رئیس قوه قضاییه گفت: امروز دولت سیزدهم با همه توان، همه قدرت و وقت گذاشتن، به دنبال ارتقای نظام و رفع گرفتاری‌ها است.
تهران - رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور گفت: کمیته احیای اجتماعی پساکرونا در ستاد ملی مقابله با کرونا تشکیل می‌شود.

 تهران- رئیس عدلیه در برنامه ملاقات مردمی با تعدادی از مراجعه کنندگان از جمله برخی از خانواده‌های محکومین حوادث آبان ۹۸، پس از مطالعه موردی پرونده‌ها و استماع مشکلات و درخواست‌های متقاضیان، دستورات لازم را جهت رسیدگی به مراجع ذیربط شامل بررسی عفو، اعمال ارفاقات قانونی و مرخصی صادر کرد.
تهران - رئیس دستگاه قضا از قضات خواست وضعیت زندانیان را به صورت مستمر مورد پایش و ارزیابی قرار دهند تا کسانی که امکان استفاده از ارفاقات قانونی همچون آزادی مشروط و مرخصی دارند، بی‌دلیل در زندان نمانند و تا جاییکه امکان دارد حکم زندان و حبس داده نشود.
تهران - رئیس قوه قضاییه یکی از رویکردهای بسیار مهم دستگاه قضا در دوره تحول و تعالی را کاهش پرونده‌های قضایی عنوان کرد و گفت: با توسعه تشکیلات صنفی می‌توان از بسیاری از معضلات که تبدیل به پرونده‌های کیفری و حقوقی می‌شوند، پیشگیری کرد.
تهران - رئیس قوه قضاییه بابیان اینکه مجلس و دولت برخی امور را پرهزینه اداره می‌کنند، گفت: این نحوه مدیریت باید اصلاح شود و همچنین به خاطر برخی تنگناها طرز کار خود را اصلاح کنیم و مدیریت ما نسبت به سال‌های گذشته متفاوت شود، ‌در این حوزه‌ها کمیسیون اصل نود می تواند ورود کند.

 تهران - دادستان کل کشور گفت: گرانی که طی دو ماه اخیر در برخی نیازهای مردم شاهد هستیم، پشت پرده‌های دارد و پشت پرده‌های این گرانی را باید دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی دنبال کنند.
تهران- براساس رنگ بندی جدید کرونایی شهرهای کشور،  ۳۳ شهر قرمز و تهران، کرج، تبریز و زنجان زرد شدند.

Back to Top

Template Design:Dima Group