مهمترین عناوین روز

 

 


تهران- گروه صنعتی ایران‌خودرو به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر، از امروز (شنبه) به مدت سه روز برنامه پیش‌فروش چهار محصول خود را آغاز کرد.

 

 

 تهران- معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های موجود در بخش تولید، گفت: در برنامه‌های تدوین شده برای سال ۱۴۰۰ احیای دو هزار واحد تولیدی در سراسر کشور هدف‌گذاری شده است.

 

 

 تهران - رییس موسسه تحقیقات برنج کشور از ۴ برابر شدن تولید بذرهای پیش پایه در طبقات الیت و سوپر الیت طی سه سال اخیر خبر داد.

 

 

 تهران- کرونا ۱۱۴ میلیون نفر شاغل را در سراسر جهان بیکار کرده است. پیامدهای کرونا در بازار کار ایران نیز خود را نشان داده، به‌گونه‌ای که در سال گذشته یک میلیون نفر از جمیعت شاغل کشور کاسته شده است. با این حال، حمایت‌های دولت از کسب‌وکارها برای حفظ اشتغال ادامه دارد.

 

 

 تهران- کاهش نرخ ارزی که طولانی‌مدت باشد و منجر به کاهش قیمت کالاها شود از آنجایی که می‌تواند کاهش قدرت خرید و آثار تورمی افزایش نرخ ارز را جبران کند، برای اقتصاد کشور مفید خواهد بود. حال این پرسش مطرح است که آیا کاهش روزهای گذشته نرخ ارز این ویژگی‌ها را دارد؟

 

 تهران - نایب رئیس اتحادیه صادرکنندگان خشکبار ایران گفت: بخشنامه‌های ابلاغی در این حوزه بر زمین مانده، باید اجرایی شود تا تولید و صادرات حرکت خود به خوبی ادامه دهد.

 

 

 تهران- مدیرعامل شرکت خدمایت حمایتی کشاورزی گفت: بیش از دو هزار تن کود غیراستاندارد تولید داخلی و وارداتی در سال ۹۹ مرجوع شد. 

 

 

تهران - در سال ۹۲ حدود ۶۴ میلیون مشترک تلفن‌ همراه در کشور وجود داشت که اکنون شمار آنها به بیش از ۱۲۷ میلیون مشترک با ضریب نفوذ حدود ۱۵۲ درصد رسیده است.

 

 

 تهران - رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوئیس با بیان اینکه پس از احیای برجام دو کشور ظرفیت بالقوه ۱۰ میلیارد دلاری برای تجارت دارند، گفت: در حال آماده‌سازی هیات‌های تجاری برای برقراری روابط بازرگانی مجدد با سوئیس بوده و آمادگی پذیرش تجار این کشور در ایران را نیز داریم.

 

 تهران - مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور افغانستان، از توافق اولیه ایران و افغانستان برای سرمایه‌گذاری ۵.۳ میلیارد دلاری در زمینه صدور خدمات فنی و مهندسی و اجرای پروژه‌های زیرساخت حمل و نقل در این کشور خبر داد.

Back to Top

Template Design:Dima Group