مهمترین عناوین روز

 پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰، یادواره‌ی شهدای شهرستان چوار، حضور مردم باشکوه بود و این نشان از پای کار بودن مردم در تمام میادین، از سالها پیش حضور در میدان جنگ و تفسیر واقعی عشق، دیروز حضور در میدان انتخابات و به نمایش درآوردن دموکراسی و تا امروز میدان فوتبال و تکریم شهیدان وطن، پس خواصِ واقعی مردم هستند.

 پویاخبر - مهـــدی محمــدی/دلاوری از سرزمین ایران زمین ، جوانی نیرومند از خطه حاصلخیز مازندران، گل کاشت. در وصف خوبی های حسن یزدانی قلم هر کسی ناتوان است. حسن بعد از سه شکست در مقابل دوید تیلور آمریکایی خسته و درمانده نشد بسا که سرسختانه تلاش کرد و در حساس ترین بازی ها، آن هم قهرمانی جهـــــان" در وزن ۸۶کیلوگرم کشتی آزادمقتدرانه ،افتخار آمیز شد و انتقام سه دوره را از دیوید تیلور گرفت.

 


پویاخبر - حسن یزدانی  مقابل جادوگر«دیوید تیلور»آمریکایی دوئل نابرابر خود را که در المپیک توکیو با گارد دفاعی و تجویز سرمربی تیم ملی کشتی در واپسین ثانیه ها با باخت عوض کرده بود در آوردگاه اسلو در فینال وزن۸۶از همان ثانیه های نخست مثل شیر تیلوررامغلوب خویش کردوبا حساب۶بر۲با اقتدار برای سومین بار قهرمان جهان شد و دل ۸۵میلیون ایرانی را شاد کرد تا هادی عامل گزارشگر با تجربه و پیشکسوت کشتی کشور با تمجیداز او بگوید که:«شیرمادر حلالت شیر بیشه مازندران».

 


پویاخبر - مهــدی محمــدی/ما جملگی انسان ها در وعده هایی از زندگی روزمره خود میوه را مورد مصرف قرار می دهیم،وقتی وارد تره بار فروشی ها می شویم بو های مختلفی به مشاممان می رسد،عمیق نفس می کشیم و بعضی بوها را قورت می دهیم.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان،  مهدی عارف نیا کارشناس روابط عمومی پست ایلام یادداشتی با عنوان "نقش ویژه خدمات پستی در عرصه کارآفرینی سازمانی" نگاشته  که در پایگاه تحلیلی خبری پویاخبر و گروه رسانه ای ندای زاگرس منتشر شده است. متن این یادداشت به این شرح است.

 

 

 

اختصاصی گروه رسانه ای ندای زاگرس - فرشته قاسمیان/ وقتی به زمان های خیلی دور نگاه می کنیم، علاوه سادگی و صمیمت و نگاه صاف و صادق مردم آن روز گاران به زندگی، مراسمات و آداب و رسوم های مختلفی در میانشان وجود داشته که اکنون با اندکی تغیرات در جریان زندگی امروز جاری هستند.


پویاخبر - معصومه رضایی-مدرس دروس پایه ابتدایی/قریب به دو سال آزگار است که مهمان ناخوانده ای به اسم کرونا شور و شوق کلاس های درس، بازگشایی مدارس، بوی ماه مهر و راه مدرسه را به محاق برده و فرآیند آموزش را در هاله ای از ابهام قرار داده است.


 پویاخبر -  لالایی خوانهای آن سالها در سرای سالمندان "آسایش " شهر ایلام دیگر با موسیقی و داروی خواب هم خوابشان نمی برد. مگر می شود از آنها لالایی خواندن انتظار داشت؟

پویاخبر - با وجود آمار ابتلای بالا، خیلی مهم است که بدانیم اگر به کرونا مبتلا شدیم و همزمان نوبت تزریق واکسن ما فرا رسید چه زمانی برای تزریق مراجعه کنیم؟پویاخبر - نیروهای خودشیفته ومتملق ثبات شخصیتی نداشته ،انسانهایی ذاتاحسودبدبین منفی گراوانباشته ازعقدهای روانی هستند.

Back to Top

Template Design:Dima Group