مهمترین عناوین روز

 

 

 

 

پویاخبر - "یکی پرونده داشت و یکی کلید، گفتم؛ این کشور یه جو غیرت می‌خواد، شاید به درد ( کشورم) بخورم... من عاشق کشورم هستم."

 

 

 

پویاخبر - از دوردست که نگاه می کنی پهنه ای وسیع و مخملی درپیش چشمانت ترسیم می شود که تشویقت می کند نگاهت را فراتر از دید چشمانت بگسترانی، حریص می شوی همه این زیبایی را یکجا، درقاب چشمانت ببینی، اما آنقدر وسیع و فراخ است که چنین امری برایت ناممکن می شود.

 

 

 

پویاخبر/غلامرضا محمدمرادی: تواضع، سادگی، ساده زیستی، مردمداری، همراه، همگام، همدرد و غمخوار مردم بودن؛ از ویژگی های بارز انسان های وارسته و پاک سیرت است و در کلام وحی، متون اسلامی و ادیان مختلف؛ بسيار مورد تاکید قرار گرفته اند.

 

 

 

 

پویاخبر – سیدداود سجادی/هر وقت اسم پلیس و نیروی انتظامی به گوش می رسد، امنیت در ذهنمان تداعی می شود ازاینرو به این نکته به خوبی واقف شده ایم که نیروی انتظامی اصلی ترین رکن در برقراری نظم و ایجاد امنیت پایدار در جامعه است.

 

 

 


پویاخبر - سیدخلیل سجادی، مدیرمسئول هفته نامه سراسری ندای زاگرس وپایگاههای خبری پویا خبر ونگاه اقتصاد در پیامی پیشاپیش آغاز سال جدید را تبریک گفت.

 

 

 

 

پویاخبر - ششمین جشنواره ابوذر استان ایلام در ایستگاه پایانی خود با معرفی برگزیدگان در سالن سینمایی شهدای ایلام به کار خود پایان داد و گروه رسانه ای ندای زاگرس موفق شد با 6 برگزیده در این جشنواره خوش بدرخشد.

 

 

 

 


پویاخبر - اسلام انصاری‌فر/پسربچه ی جستجوگر عصر اینترنت و دنیای دانستنی ها، هنگامی که پرسشگرانه با کتاب و روزنامه ای در دست، دست در دست پدر، به دنبال جواب ابهامات کودکانه اش می گردد و چند سال بعدش نویسندگی را آغاز می کند و دست به گردآوری اطلاعات جغرافیایی کشورهای جهان‌ می زند؛ یک " امیررضا بهرامی " می شود که اکنون در ۱۱سالگی اش، دست به قلم، دوست دارد از همه چیز و همه جا به خصوص در زمینه حیوانات و گیاهان سر در بیاورد و اطلاعاتش را بر سپیدی کاغذ بنویسد تا هم سن و سال هایش هم بخوانند و میزان اطلاعاتشان بالا برود.

 

 

 پویاخبر - در دنیای پیچیده امروز و در میان تمام اعصار مهم‌ترین رکن هر جامعه تعلیم و تربیت و انسان سازی است و کسانی که این رسالت را به دوش مى‌کشند معلمان عزیز هستند، بر همین اساس است که پیامبران الهی را معلمان بشر خوانده‌اند.

 

 

 

 


پویاخبر – فرشته قاسمیان - زندگی در گذر است و ما هر روز بیشتر به این نتیجه می رسیم که چند صباحی بیشتر در این دنیای فانی مهمان نیستیم، اما هر روز روزمرگی‌هایمان به ما فرصت اندیشیدن به این امر حتمی را نمی‌دهد به قول معروف تا بوده همین بوده، غفلت و فراموشی.

Back to Top

Template Design:Dima Group