مهمترین عناوین روز

 دبیر شورای عالی فضای مجازی: نظام رسانه‌ای فضای مجازی، دچار هرج و مرج است   تهران- دبیر شورای عالی فضای مجا

 

سخنگوی دولت:در۱۰۰ روز اول، ۴۰ برابر۱۰۰ روز آخر دولت قبل واکسن تزریق شد   تهران- سخنگوی دولت با بیان اینکه اولویت دولت حفظ کرامت مردم است، گفت: در سه ماه نخست دولت سیزدهم ۱۰۰ میلیون دز واکسن جدید تزریق شد که نسبت به سه ماه قبل از آغاز این دولت افزایش ۴۰ برابری داشته است.
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مطرح شد تاکید رییس‌جمهوری برای تسریع در فروش اموال مازاد دولت تهران- رییس جمهوری بر اهمیت اجرای برنامه مولدسازی و فروش اموال مازاد دولت برای تامین بخشی از بودجه مورد نیاز کشور و جبران کمبود در منابع مالی، تاکید و دستگاه‌های اداری را موظف کرد اموال مازاد را در مدت معین شناسایی و قیمت‌گذاری کنند و برابر مقررات به فروش برسانند.
 اسلامی: آمریکا باید همه تحریم‌ها را لغو کند تهران- رییس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه مذاکرات وین درباره بازگشت آمریکا به برجام است، گفت: آمریکایی‌ها باید همه تحریم‌ها را لغو کنند.
 در تازه ترین توئیت/ اولیانوف: از سرگیری مذاکرات وین کاملاً موفقیت‌آمیز بود   تهران – میخائیل اولیانوف رئیس هیئت روسیه در مذاکرات وین امروز سه شنبه و دقایقی پیش و در تازه ترین توئیت خود تاکید کرد که ازسرگیری مذاکرات وین کاملاً موفقیت‌آمیز بوده و تنظیم پیش‌نویس توافق احیای برجام در کارگروه‌ها آغاز می‌شود.
بانوی ۱۲۲ ساله تربت‌جامی: نماز و صله رحم عمرم را بابرکت کرده است مشهد- رسانه‌ها و فضای مجازی چند روزی است نام شهروندی تربت‌جامی ساکن شهرستان مرزی واقع در شرق خراسان رضوی را به عنوان مسن‌ترین زن ایرانی بر سر زبانها انداخته‌اند، بانوی کهنسالی که راز طول عمر خود را در ادای بهنگام فریضه واجب نماز و توجه به لزوم صله رحم خلاصه می‌داند.
سردار سلامی: فداکاری دو ساله نیروهای بهداشتی و درمانی در تاریخ کشور بی‌سابقه است تهران - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فداکاری دو ساله کادر درمان در تاریخ کشور بی‌سابقه است و با تاکید مقام معظم رهبری تا انتهای کار در کنار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستیم.
 وزیر علوم: روند رو به رشد تولید علم را با اختصاص بودجه مناسب استمرار بخشیم تهران- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه در نتیجه تلاش محققان کشور، سطح اول تولید علم منطقه را داریم، گفت: با سرمایه گذاری مناسب در علم و فناوری و اختصاص بودجه مناسب به دانشگاه ها، باید فتح قله های علم را در دنیا استمرار بخشیم.
پنجعلی: این پرسپولیس مدعی قهرمانی است تهران- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید مشکلات تیم هر چه زودتر حل شود چرا که این پرسپولیس مدعی قهرمانی است.

برای پدری که ندیدمش

سه شنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۰
برای پدری که ندیدمش   ایلام - پدر، واژه‌ای که شاید هیچگاه آنرا درک نکرده‌ام اما همیشه در جستجویش بودم، در سیمای کسی، در محبت دیگری و نگاه‌های ترحم‌آمیز رهگذری.
 دادستان کل کشور: دستگاه قضایی پشتیبان دولت در مبارزه با فساد و رفع موانع تولید است ایلام - دادستان کل کشور با بیان اینکه همه باید به دولت سیزدهم در جهت حل مسائل مشکلات بخش تولید که دشمن در جنگ اقتصادی آنرا نشانه گرفته است، کمک کنند، گفت: دستگاه قضایی پشتیبان دولت سیزدهم در مبارزه با فساد و رفع موانع تولید است.
وزیر کار: ۳ بودجه برای تحقق زیست‌بوم اشتغال نیاز است تهران- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در دولت سیزدهم نگاه زیست بومی به مقوله اشتغال وجود دارد و این زیست بوم با همکاری و هماهنگی دستگاه‌ها طراحی شده که برای تحقق آن نیاز به سه بودجه در سال ۱۴۰۱ داریم.

Back to Top

Template Design:Dima Group