رسانه پویاخبر

 

مهمترین عناوین روز

جستجو در سایت


 

 

 

 

تهران - شهروز سخنوری معروف به الکس سرشبکه اسکورت و قاچاق زنان و دختران ایرانی به برخی کشورهای منطقه به جرم قاچاق انسان به قصد فحشا به دار مجازات آویخته شد.

 

 

 

 

تهران- سازمان حفاظت محیط‌زیست بعد از انتشار اخباری درباره بازداشت دو تن مدیران این سازمان، توضیحاتی برای تنویر افکار عمومی ارایه کرد.

 

 

 

 

 

 تهران - رئیس سازمان ثبت‌احوال کشور از الکترونیکی شدن گواهی‌های ولادت و فوت در کشور خبر داد و گفت: به زودی نرم‌افزار لازم برای الکترونیکی شدن گواهی ولادت و فوت آماده خواهد شد.

 

 

 

 

 

تهران - اهدای خون، اهدای زندگی و یکی از بزرگترین ایثارها است اما این اقدام نیک دارای شرایطی است که یکی از آنها بازه سنی است؛ براساس استانداردها، حداقل سن برای اهدای خون ۱۸ سال تمام و حداکثر سن ۶۰ تمام است بنابراین تا فرصت داریم اهداکننده خون باشیم و نباشد که فرصت از دست برود و حسرت آن را داشته باشیم.

 

 

 

 

پویاخبر - معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: ارائه تسهیلات پژوهشی، افزایش سهم تحقیقات و فناوری از بودجه‌های دولتی، اختصاص دستیار پژوهشی برای اعضای هیات علمی و در نظر گرفتن واحدهای پژوهشی برای اعضای هیات علمی به عنوان مشوق و راهکارهایی جهت رفع موانع تولید علم شناسایی شدند.

 

 

 

تهران - صبح امروز (شنبه نهم اردیبهشت) احمدعلیرضابیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در معاونت حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور احضار شد و دادستانی در حال بررسی و انجام تحقیقات واستعلام درباره ادعاهای مطرح شده از سوی وی است.

 

 

 

تهران- معاون قضایی قوه قضاییه ضمن تشریح جزئیات عفو رهبر معظم انقلاب به مناسبت عید سعید فطر اعلام کرد: ۱۲۰ نفر از افرادی که در این دوره مشمول عفو شده اند، مجازات قطعی آنها اعدام بود که با تخفیف و تبدیل مجازات آنان به حبس تغییر کرده است.

 

 

 

 

تهران - معاون قضایی قوه قضاییه گفت: براساس آخرین پیگیری‌ها تاکنون نزدیک به ۹۰ هزار نفر مورد عفو رهبر معظم انقلاب قرار گرفته‌اند.

 

 

 

 

 

تهران - رئیس قوه قضاییه ضمن اشاره به حریم خصوصی افرد و ممنوعیت تعرض به این حریم‌ها، گفت: در قانون «حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر» حریم‌های خصوصی و غیرخصوصی تعریف شده است و مصادیق این موضوع روشن است.

 

 

 

تهران_ وزیر آموزش و پرورش گفت: واریز معوقات رتبه‌بندی معلمان از سوی بانک های عامل آغاز شد و افرادی که در پرداخت حقوق اسفند این قشر کوتاهی کرده اند نیز شناسایی شده اند.

Back to Top

Template Design:Dima Group