مهمترین عناوین روز

 

 

 

تهران- مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به ویژگی‌ رگبارهای تابستانی و امکان وقوع سیلاب در برخی از مسیل‌ها و رودخانه‌های فصلی گفت: به مردم هشدار می‌دهیم از رودخانه‌ها فاصله بگیرند.

 

 

 

تهران - استاندار تهران گفت: شایعه مدفون شدن ۲۰۰ نفر در سیل امام زاده داوود (ع) کذب است و اصلا این موضوع صحت ندارد.

 

 

 

تهران - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه عملیات جستجو در امامزاده داود (ع) همچنان ادامه دارد، گفت: جسد پنج نفر دیگر در این منطقه توسط آتش نشانان کشف شد.

 

 تهران - رئیس قوه قضاییه گفت: همه بخش‌ها و مسئولان ذیربط اعم از دادستان‌ها، قضات و ضابطان باید در مقوله حجاب و عفاف در چارچوب قانون گام بردارند؛ باید توجه داشت که در این زمینه نمی‌خواهیم کار هیجانی و زودگذر انجام دهیم بلکه اقدامات ما باید متقن، مدبرانه، قانونی و توأم با آرامش باشد.

 

 

 

تهران - وزیر کشور با بیان اینکه بازتعریف در وظایف شهرداری ضرورت دارد، گفت: شهرداران از ساخت و سازهای ناایمن، بی‌رویه و بدقواره جلوگیری کنند.

 

 

تهران - رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر با تاکید بر اینکه زائران حج تمتع از وضعیت سلامت مناسبی برخوردار هستند، گفت: رعایت بهداشت دست‌ها، استفاده از ماسک و نوشیدن مایعات فراوان برای پیشگیری از گرمازدگی، سه عامل مهم برای پیشگیری از بیماری زائران است.

 

 

 

تهران - دیپلماسی متوازن و فعال با همه کشورها به‌ویژه کشورهای همسایه و منطقه در عرصه‌های مختلف، وعده دولت سیزدهم بود که در زمینه تقویت دیپلماسی حقوقی قضایی وزیر دادگستری آن را پیگیری کرد و دستاوردهای مبارکی رقم زد.

 

 


تهران- حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه‌قضائیه در پیامی درگذشت سید محمود دعایی مدیر مسوول روزنامه اطلاعات را تسلیت گفت.

 

 

تهران - مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی معیشت و نیز خدمات سلامت بازنشستگان را دغدغه مشترک دولت، سازمان تأمین‌اجتماعی و مسئولان کانون‌های بازنشستگان اعلام کرد و گفت: افزایش حقوق بازنشستگان این سازمان به‌محض تصویب در هیأت‌ دولت اجرایی خواهد شد.

 

 

 

تهران - رییس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی با اشاره به اطلاعیه این مرکز در مورد تعویق آزمون‌ها و امتحانات مدارس به بعد از ماه مبارک رمضان گفت: ارزشیابی مستمر و آزمون‌های کلاسی به استثنای روز دوشنبه پنجم اردیبهشت که مصادف با بیست و سومین روز از ماه مبارک رمضان است، کماکان انجام خواهد شد.

Back to Top

Template Design:Dima Group