رسانه پویاخبر

 

مهمترین عناوین روز

جستجو در سایت


 

 

 

پویاخبر - سیدخلیل سجادی اسدآبادی - با احتساب جنگ همه جانبه اقتصادی دشمن علیه ایران، ترميم تیم اقتصادی دولت، بالأخص، جابجایی برخی از مديران ناتوان شبکه بانکی لازم و قابل اجراست.

 

 

 

پویاخبر - شهریار غلامپور - اطلاع رسانی و آگاه سازی عمومی از آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا و جهان پیرامونی از مهمترین کارکردها و عملکردهای رسانه است، که این کارکرد در عصر معاصر، در سرعت انتقال داده‌ها و اطلاعات؛ رسانه ها را در تقابلی مثبت؛ پویا و فعال نگه داشته است.

 

 

 


پویاخبر - سختی زندگی و پیچیدگیهای دنیای امروز انسانها را با مشکلات فراوانی مواجهه کرده است، دنیای ماشینی امروز در کنار تمام حسن هایی که می تواند داشته باشد، معایب بیشماری را برای بشر نسل امروز با خود به ارمغان آورده است.

 

 

 


پویاخبر - در عصر حاضر صنعت پرورش دام و محصولاتی که از این صنعت تولید می شود در درجه اول اهمیت قرار دارد، دامپروری در تمام نقاط دنیا از مهمترین اولویت های هر کشوری محسوب می شود، در کشور ما عشایر در این میان نقشی پر رنگ و مهم را در کشور ایفا می کنند، آنها با پرورش دامهای خود به صورت طبیعی هر ساله تولیدات مهمی را در سطح کشور ارائه می دهند، از پشم، گوشت، پوست و تولیدات لبنی گرفته تا پرورش دیگر صنایع مربوط به این حوزه مانند زنبور داری و تولید عسل، نمونه بارزی از آنهاست.

 

 پویاخبر - سال تحصیلی جدید شروع شده و بسیاری از دانش آموزان به خرید وسایل مدرسه مشغول هستند، والدین بچه ها هر روز در جنب و جوش و تکاپو برای خرید لوازم و تحریر، کیف و کفش و پوشاک فرزندان خود هستند.

 

 

 

 

 


پویاخبر - جنگ هشت ساله ای که به ملت نوپای ایران تحمیل شد، فصلی از افتخارات برای کشور ما رقم زد، همه مردم ایران در این دفاع مقدس حضور داشتند و با از خود گذشتگی فداکاری‌های بیشماری انجام دادند.

 

 

 

 

پویاخبر - فصل پاییز کم کم دارد خود را نمایان می سازد، پاییز هزار رنگ با تمام زیبایهایش از راه می رسد، فصل باران های بی امان، فصل عبور از میان خش خش بارگ های خزان زده، فصل استکان های چایی کنار پنجره، همراه با رقص باران و صدای رعد و برق، فصل گم شدن در میان ابر و مه، فصل عاشقانه های خیال انگیز.

 

 

 

شهریور کم کم دارد به پایان خود نزدیک می شود و چیزی نمانده تا مهر دوست داشتنی و پر از خاطره از راه برسد، مهر مهربان که نوید آمدن پادشاه فصل ها را با خود دارد و قرن هاست شهریور بوی پاییز می دهد. دو سالی بودکه ماه پر از جنب و جوش و پر از هیاهوی کودکان، خاموش و بی صدا از راه می رسید.

 

 

 


پویاخبر - مسکن و ساخت خانه یکی از نیازهای اولیه و اساسی برای داشتن زندگی مناسب است، خانه دار شدن یکی از نیازهایی است که یک فرد باید ورای تمام نیاز های دیگر، آن را برای رفاه و آرامش خود برآورده سازد.

Back to Top

Template Design:Dima Group